2023-08-23 14:48:55

Pakendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakendaja hoolitseb tavapärasest erinevat pakendit nõudvate toodete käsitsi pakendamise eest.

Pakendaja ametikohal on sinu ülesandeks:
• Toodete (klaaspudelid, plastikpudelid ja purgid) pakendamine alustele ja kastidesse
• Eripakendis olevate toodete pakendisse komplekteerimine
• Vajadusel toodete markeerimine ja muud pakendustööd

Lisainfo:
• Ametikoht on tähtajaline.
• Töö on vahetustega (07.00-15.00; 15.00-23.00 ja 23.00-07.00).
• Vahetustega töötajatele pakume tasuta transporti Tallinnast, Raplast ja Kohilast.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat pakendaja ametikohale, kui:
• sa oled täpne, teed oma tööd südamega ning kohusetundlikult;
• sa tahad teha füüsilist tööd ning ei pelga kiiret töötempot;
• sa oled valmis hooajaliselt intensiivseks tööperioodiks.

Ettevõte pakub

Miks võiksid töötada Saku Õlletehases?
Pakume sulle stabiilset tööd Eesti suurimate hulka kuuluvas ettevõttes, sõbralikku ja toetavat meeskonda, huvitavat tööd, õppimisvõimalusi ja ettevõttes kehtivaid soodustusi.