2023-08-23 14:48:55

TARKVARA TESTIDE AUTOMATISEERIMISE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sa ühined meie testide automatiseerimise meeskonnaga ja hakkad arendama automatiseeritud funktsionaal- ja integratsiooni teste android, iOS ja veebi platvormidele. Meeskonna liikmena täidad sa tarkvara automatiseerimise alaseid tööülesandeid erinevates projektides.

Pikem eesmärk on üles ehitada tugev testi arendajate ja automatiseerijate meeskond, kes on võimeline iseseisvalt elluviima meie ja meie klientide testide automatiseerimise vajadusi.

Ootused kandidaadile

- Vähemalt 1 aasta töökogemust IT valdkonnas tarkvara testide automatiseerimisega ja/või tarkvara arendusega seotud ametikohadel
- Oskus töötada meeskonnas
- Praktiline kogemus vähemalt mõnega järgnevatest raamistikest/tööriistadest:
- Veeb: Selenium, Jasmine, Protractor, Mocha
- Mobiil: Appium, Espresso, Robotium, UI Automator
- Üldine: Java, Junit, Cucumber, Selenium Grid

Kasuks tuleb

- Teadmised mobiilsete platvormide tarkvara testimisest
- Teadmised performance testimisest
- Teadmised turvatestimisest

Ettevõte pakub

- Motiveerivat tasu
- Põnevaid väljakutseid
- Mõnusat töökollektiivi
- Erinevaid arenguvõimalusi
- Koolitusi (siseseid ja väliseid)

Lisainfo

CV võib saata ka otse emaili aadressile: hr[at]fob-solutions.com