2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume mitmekesist koka tööd ning enesearendamise võimalust.
Töötada on võimalik ettevõttele kuuluvates erinevates köökides, leides endale sobivama. Töö ülesanneteks on nii Ala Carte ja pubi roogade, kui ka kiirtoidu valmistamise võimalus, olenevalt soovile ja oskustele.
Ettevõttes on võimalik end erialaselt arendada, selleks loodud ettevõttesisene tootearendus meeskond, kus on hea võimalus enda ideid teostada ja neid ka teistega jagada, samuti saada uusi võimalusi ja oskusi uute ning huvitavate toidukäitlemise ja tehnoloogiate kohta.

Ootused kandidaadile

Eeldame kandidaadilt,erialast motiveeritust, eelnevat töökogemust või sellealast koolitust.
Samuti lojaalsust, kiiret taipu, ausust, enese töösse tõsiselt suhtumist.

Omalt poolt pakume toredat töökollektiivi; tänapäevaseid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka, töökarjääril arenemis- ja rohkem teenimise võimalust; pika-ajalist töösuhet; garanteerime tublidele töötajatele iga-aastase palgatõusu.
Kuna suhtume enese tegemistesse ja ettevõtte arendamisse täie tõsidusega, siis eeldame seda ka meie kandidaatidelt, hindame majale lojaalseid inimesi, kes on valmis majasiseselt arenema ja töötama pika-ajaliselt, "jooksikutel" ja muidu ringi seiklejatel palume kuulutust ignoreerida.