2023-08-23 14:48:55

Majandusteooria lektor, 1,0 ametikohta

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Lektor on õppejõud, kes viib läbi õpet, juhib uurimis- ja arendusprojekte või muud loometegevust ning juhendab nendesse tegevustesse kaasatud üliõpilasi.

Ootused kandidaadile

Lektoril nõutav:
Vähemalt magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon. Eelistatud on doktorikraadiga kandidaadid.
Pedagoogilise töö kogemus või pedagoogiline ettevalmistus.
Üliõpilaste juhendamise (kursuse-, lõputöö) kogemus.
Eesti keele oskus kõrgtasemel.
Ühe EL (soovitavalt inglise keele) ja vene keele oskus tööalase suhtlemise tasemel.

Kandideerijal esitada:
Avaldus.
Elulookirjeldus koos publikatsioonide loeteluga ja viimase viie aasta pedagoogilise tegevuse ülevaatega.
Haridust tõendava(te) dokumendi(tide) koopia(d)
Kandidaadi poolt oluliseks peetud muud dokumendid, mis tõendavad kandidaadi vastavust kvalifikatsiooninõuetele.

Dokumendid saata 10. maiks 2016 aadressil
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Tiigivahe tee 2
Mõdriku
46609 Lääne-Virumaa
„Konkurss”

või e-posti aadressil eda.vahero(at)lvrkk.ee

Pakume piiramatuid eneseteostuse ja arenguvõimalusi ning tänapäevast töökeskkonda.