2023-08-23 14:48:55

Küsitlejad-andmekogujad Harjumaal ja Tallinnas

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • Soovid olla oma aja peremees?
  • Töötada paindliku aja ja koormusega põhitegevuse või õpingute kõrvalt?
  • Oled pensionil, kuid jätkub energiat ja tahet lisa teenimiseks? Oled oodatud tegema koostööd Emoriga igakuiste küsitluste läbi viimisel. Töö sisuks on erinevatel teemadel (nt avalik arvamus, rahulolu teenuste ja toodetega, meediakasutus, brändide tuntus, ettevõtete maine, sotsiaalteemad, ostukäitumine jm) tahvelarvuti-põhiste intervjuude läbiviimine vastajate kodudes. Töötada saad kodupiirkonnas. Väga ootame uusi inimesi Kuusalu, Anija, Kose, Raasiku ja Jõelähtme valda.
  • Ootused kandidaadile

    Sobivalt kandidaadilt ootame:
  • head suhtlusoskust;
  • usaldusväärset ja korrektset välimust;
  • lisaks eesti keelele piisavat vene keele oskust;
  • iseseisvat töötamise ja aja planeerimise võimet;
  • kohusetunnet tähtaegadest kinni pidamisel;
  • täpsust andmekogumisel;
  • arvutioskust tavakasutaja tasemel;
  • auto kasutamise võimalust , va Tallinnas.
  • Ettevõte pakub

    Pakume TNS Emori poolt:
  • sissetulekut vastavalt töökoormusele;
  • väljaõpet ja kogenud küsitleja juhendamist esimeste intervjuude läbiviimisel;
  • 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
  • töövahendina tahvelarvuti;
  • paindlikku koormust ja töötamise võimalust õhtuti või nädalavahetustel;
  • sõidukulude hüvitamist;
  • käsunduslepingut.