2023-08-23 14:48:55

Abitööline köögis / nõudepesija-koristaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd nõudepesijale-koristajale väikesesse hubasesse restorani Neh.

Tööajad teisipäevast laupäevani 16:00-24:00

Restoran avab klientidele oma uksed kell 18:00, seega vahemik 16:00 jääb restoraniruumide koristamiseks ja alates 18:00 saab siirduda nõudepessu.

Ootused kandidaadile

Õpivõimeline, kiire ja kohusetundlik, kasuks tuleb eelnev töökogemus köögiabi/koristajana

Ettevõte pakub

• Suurepäraseid töötingimusi
• Konkurentsivõimelist palka
• Toitlustust töötajatele
• Suurepärast meeskonnavaimu
• Ettevõttesisese karjääri võimalust
• Professionaalset meeskonda
• Väga laialdast arenemisvõimalust
• Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
• Väljaõpet töö käigus

Lisainfo

Oled huvitatud? Kuidas liituda meie meeskonnaga?

Kui oled huvitatud ja sooviksid saada rohkem teada töövõimalustest Pädaste mõisas, saada inglisekeelne e-mail töösoovi, inglisekeelse pildiga CV ja motivatsioonikirjaga.

Lisainformatsiooni Pädaste Mõisa ja meie spa kohta leiad meie kodulehelt www.padaste.ee