2023-08-23 14:48:55

Kontoriruumide koristaja Tartus

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

1. Objekt asub Betooni tn.
Tööpäevad E-R alates 8.30 - 12.00
- kontoriruumide koristamine: töölaudade/toolide, riiulite, kappide puhastamine
- põrandate puhastamine
- puhkeruumi koristamine: töötasapindade puhastamine, nõude korjamine laudadelt/nõude pesu, külmkapi puhastamine
- klaaspindade puhastamine
- prügikastide tühjendamine
- aknalaudade, uste puhastamine
- olmeruumide puhastamine, hügieenitarvikute paigaldamine
- laoruumi koristamine 3x nädalas

2. Objekt asub J. Tõnissoni tn
Tööpäev 1x nädalas reedeti ajavahemikul 7-18.00
- Põrandate kuiv- ja niiskepuhastus
- Laudadelt, aknalaudadelt, riiulitelt, juhtmekarbikutelt jms vabadelt pindadelt tolmu/mustuse eemaldamine
- Klaaspindade (peeglid, lauad ) puhastus
- Tualettruumide puhastamine ja desinfitseerimine (ka wc potid, valamud, segistid)
- Prügikorvide tühjendamine
- Vaipkatte puhastamine tolmuimejaga
- Köögi tööpindade puhastamine, kuid nõusid pole vaja puutuda
- Treppide ja trepikäsipuude kuiv- ja niiskepuhastus

Ootused kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab head füüsilist vormi, ausust, hoolikust ja täpsust. Samatähtis on kohuse- ja vastutustunne, puhtuse armastus ning mustuse märkamine.

Pakume Sulle erialast väljaõpet/juhendamist, kaasaegseid töövahendeid ning toredat meeskonda

Lisainfo

Sobib inimesele, kes soovib töötada osalise ajaga. Lisainfo küsimiseks helistage palun tel. 58230411