2023-08-23 14:48:55

Sarav ja asjalik kelner - just Sind me otsime!

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Liitudes Ammende restorani teenindusmeeskonnaga on Sul võimalus pakkuda erakordselt korgetasemelist ja südamlikku teenindust ning kõige meeldejäävamaid elamusi Eesti ühes tuntuimas ajaloolises hotellis.
Ootame oma meeskonda juba täna täiendust toredate särasilmsete ja tarmukate kolleegide näol.

Meie oleme Ammende Tiim ja pakume Sulle olulist rolli selles! Kui Sul on siiras soov osaleda meie kontseptsiooni elluviimises ning suureparase teenusepakkuja maine kujundamises ja hoidmises, võta kohe ühendust!

Ootused kandidaadile

Sina
Oled soe, sõbralik ja professionaalne
Oled valmis tootama vahetustega, s.h. õhtul ja nädalavahetusel
Soovid pakkuda korgetasemelist proffessionaalset teenust
Suhtled soovitavalt 2 võõrkeeles
Eelnev teeninduskogemus heatasemelises teenindusettevottes on soovitav, kuid mitte esmane nõue.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
Heale tööle vastavat tasu
Huvitavat ja innovatiivset töökeskkonda
Vaheldusrikast tööd graafiku alusel
Osalist või täistööaega ja pusivat voi hooajalist tööd
Uusi erialaseid kogemusi, ettevõttesisest arenguvõimalust
Vajadusel erialane täiendkoolitus kohapeal