2023-08-23 14:48:55

Lennukikütuse operaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda väga kohusetundlikku, tehnilise taibuga kütuseoperaatorit.Tema tööülesanneteks on õhusõidukite tankimine tankurautodega (C ja CE kat.) Tallinna Lennujaamas, kütuse vastvõtt lennujaama tanklasse, kütuse kvaliteedikontrollid, tööoperatsioonide ohutuse tagamine ning kõik sellega kaasnevad tegevused. Esialgu pakume tööd tähtajaliselt - aprillist oktoobrini 2016. Sobivast kandidaadist võib tulevikus saada tehnikajuht.

Ootused kandidaadile

* Kesk- või kesk-eriharidus
* Kohustuslik CE-kategooria juhiluba
* Kohusetundlikkust, täpsust, usaldusväärsust
* Esmast arvuti kasutamise oskust
* Esmast inglise keele oskust
* Võimet töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
* Rutiinitaluvust
* Töötaja läbib enne tööle asumist põhjaliku taustakontrolli, mille käigus selgitatakse välja sobivus töötamiseks julgestuspiirangu alal

Kasuks tuleb:
* Tehniline haridus
* Hea inglise keele oskus

* Huvitavat tööd tunnustatud ja arenevas ülemaailmse taustaga organisatsioonis
* Tööd vahetustega (ettevõte töötab 24/7)
* Konkurentsivõimelist palka
* Väljaõpet
* Moodsat ja kõigile nõuetele vastavat töökeskkonda kaasaegses kütuseterminalis
* Toetust spordiharrastuse kuludele

PS.Ettevõte ei garanteeri tagasisidet ebaedukatele kandidaatidele. Vabandame!