2023-08-23 14:48:55

Haridustehnoloog-õppeteenistuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Alates 825 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ametikohal töötava inimese ülesandeks on õppetööga seotud tarkvararakenduste administreerimine, kasutajate nõustamine ja nende probleemide lahendamine ning õppejõudude haridustehnoloogiline nõustamine (e-õppe materjalide koostamine, tehniline tugi)

Ootused kandidaadile

Haridustehnoloogil nõutav:
Omandatud või omandamisel infotehnoloogia valdkonna kõrgharidus
Eesti keele oskus kõrgtasemel.
Inglise keele oskus tööalase suhtlemise tasemel.

Kandidaadile tuleb kasuks:
Varasem infotehnoloogia- ja/või haridusvaldkonna töökogemus

Kandideerijal esitada:
Avaldus.
Elulookirjeldus.
Haridust tõendava(te) dokumendi(de) koopia(d)
Kandidaadi poolt oluliseks peetud muud dokumendid, mis tõendavad tema sobivust.

Dokumendid saata 12. veebruariks 2016 aadressil
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Tiigivahe tee 2
Mõdriku
46609 Lääne-Virumaa
„haridustehnoloogi konkurss”

Lisainfo 3295954

Pakume piiramatuid eneteostuse ja arenguvõimalusi ning kaasaegset unikaalset töökeskkonda.