2023-08-23 14:48:55

Ripplagede ja vaheseinte paigaldaja

CVKeskus.ee klient
11 - 14.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume pikaajalist tööd Uusimaa piirkonda (k.a Turku, Tampere, Lahti) proffessionaalsetele ripplagede ja vaheseinte paigaldajatele. Oodatud on oma ala spetsialiste ka plaatimistöödele, maalritele, armeerijatele, pritskrohvitajatele jpm.
Tulevikus vajadus betoonelemintide tehasesse töölisi ja paigaldajaid.
Huvi korral palume ühendust võtta. Parema ja kiirema kontakti saamiseks oleks soovitatav külastada meie kodulehte ja täita CV (Työhakemus)

Ootused kandidaadile

Paigaldajalt eeldame pikaajalist töökogemust (T-liist) ja akustiliste paneelide paigaldamisel.

Töölisel peaks olema enda tööriistad (akutrell, lööktrell, laser, kruvipüss, plekikäärid jm). Vajadusel saame muretseda puuduvad tööriistad.

Peaks olema enda liikumisvahend töömaale (auto, buss, rong).

Ettevõte pakub

Heale töömehele pikaajalist tööd.
Võimalus rentida odav elamispind.
Hea palk, TES-i tabeli järgi ja lisad.

Lisainfo

Palun saatke oma CV soome, inglise või eesti keeles.