2023-08-23 14:48:55

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Hinnapäringute info kogumine ja haldamine.
• Hinnapakkumiste koostamine.
• Tootmise materjalide normide määramine.
• Projektide kasumlikkuse analüüsimine.

Ootused kandidaadile

• Sa omad tehnilist keskeri- või kõrgemat haridust.
• Sa oskad lugeda tehnilisi jooniseid.
• Sul on hea arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, Outlook),
kasuks tuleb AutoCAD-i kasutamise oskus;
• Sa valdad eesti keelt väga heal tasemel, vene ja inglise keelt suhtlustasandil.
• Oled tehnilise taibuga, täpne, korrektne ja hea analüüsivõimega.
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus sarnasel ametikohal.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes. Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada, mõnus ja toetav meeskond.

Lisainfo

Kandideerimisel palume lisada motivatsioonikiri koos töötasu sooviga. Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega.

Töökoht asub Harjumaal Rae vallas, Põrguvälja tee 25.Tööandja korraldab transpordi Tallinnast töökohta ja tagasi Tallinna.