2023-08-23 14:48:55

ABI- JA NOORKOKK VÄLJASTUSSE

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• klientidele erinevate maitsvate roogade valmistamine vastavalt Lido retseptidele ja tehnoloogiale
• toodete üle arvestuse pidamine
• klientidega suhtlemine, uute toodete ja pakkumiste tutvustamine
• puhtuse ja korra hoidmine töökohas

Ootused kandidaadile

• Sul on tahe töötada meeskonnas
• oled positiivse ellusuhtumisega, aus, täpne ning vastutustundlik
• oled vähemalt 18. aastane
• suhtled eesti ja vene keeles
• kasuks tuleb eelnev töökogemus

• huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises toitlustusettevõttes
• tööalast väljaõpet peakokkade käe all
• nooruslikku ja sõbralikku meeskonda
• soodustusi ja ühisüritusi
• võimalusi ettevõttesiseseks karjääriks
• stabiilset töökohta ja kindlat töötasu
• tööd graafiku alusel

Lisainfo

Pakume tööd kuumas ja külmas köögis ning väljastuses.

Veebruar 2016 avame Lido restorani uues Mustamäe Keskuses kuhu otsime tublisid kokkasid erinevatele kohtadele köögis.