2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
600 - 800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Buywell OÜ on kiiresti laienev ettevõte, mis tegeleb mobiiltelefonide tarvikute müügiga.
Meie Skymobile kauplused asuvad hetkel Magistrali, Stroomi ja Rocca al Mare keskustes.

Meie eesmärk on pakkuda kõige laiemat valikut Tallinnas.
Samuti meie motoks on hea teeninduse pakkumine.

Kui sa leiad, et need eesmärgid on sulle lähedased ning soovid olla uus sõbraliku meeskonna liige, siis me ootame sind liituma :)

Skymobile pereliikme tööülesanded on:
* Klientidega suhtlemine ning nendele abiliseks olemine

* Klientide tagasiside edastamine teistele meeskonna liikmetele

* Skymobile toodete tundmine

* Skymobile tootavaliku laiendamises osalemine

* Kauba vastuvõtmine

* Ostutellimuste koostamisel osalemine

Ootused kandidaadile

+ Ootame keelte oskust suhtlustasemel (eesti ja vene)

+ Soov olla hea meeskonna liige!! (see on väga tähtis :) )

+ Suhtlemisoskus, sõbralikkus

+ Naisterahvas vanuses alates 21

+ Kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

5 põhjust liituda Skymobile perega:

+ Meie pakume lisaks põhipalgale ka head tulemustasu
+ Meie meeskond on alati toeks
+ Töö Tallinna kaubanduskeskutes
+ Saad osaliseks meie lõbusates meeskonna üritustes
+ Tööd on võimalik teha sinule sobiva graafiku alusel