2023-08-23 14:48:55

Autojuht (CE-kategooria) Eesti-Norra-Eesti veole

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime CE-kategooria autojuhti Eesti - Norra - Eesti vahelisele veole (mitte sisevedu).

Ootused kandidaadile

- usaldusväärsus, stabiilsus, ausus ja töökus, kuna otsime töötajat aastateks.
- eelnev töökogemus CE-kategooria autojuhina (algajaid juhte võtame tööle ainult soovituse alusel ja erikokkuleppel).
- ametikoolituse tunnistus.
- kasuks tuleb kehtiv ADR tunnistus (võib hankida ka katseaja jooksul).

- stabiilset töökohta ja paindlikku töögraafikut arenevas ettevõttes.
- reisi pikkus 7-10 päeva suunal Eesti-Norra-Eesti.
- ametlik töötasu koos lähetusrahaga 65 eur/päevas poolhaagisega ja 80 eur/päevas 25m täishaagisega autoga sõites (kõikide tööl oldud päevade eest), millele lisandub pärast katseaega tulemustasu.
- töövahendiks pakkuda poolhaagisega (Scania) või täishaagisega auto (Volvo).
- reisi algus kokkuleppel Tallinnas (kontor/plats) või Tartus/Jõgeval (töökoda).