2023-08-23 14:48:55

Taksojuht

CVKeskus.ee klient
400 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Oled töökas, kohusetundlik, aus ja suhtud oma töösse austusega?
Sulle meeldib inimestega suhelda ja autoga sõita?
Pakume võimalust töötada kiirelt arenevates ettevõtetes, kus saate sõltuvalt Teie enda panusest teenida märkimisväärset palka ja olla sealjuures ise täielikult oma aja peremees ning tööd teha just Teile sobival ajal.
Lisaks vabale töögraafikule pakume Teile mitmeid võimalusi end ettevõttesiseselt tõestada ja arendada.
Tööülesandeks on Taksoteenuse osutamine, mis tähendab klientide kiiret ning eeskujuliku teenindusega sihtpunkti sõidutamist.
Tellimused jõuavad juhini läbi dispetšerikeskuse nutitelefoni.

Ootused kandidaadile

Keda ootame kandideerima?
Me ei pea kõige tähtsamaks eelteadmisi ja kogemusi vaid suhtumist, talenti ja kiiret mõtlemist. Sobilik kandidaat eristub eelkõige oma ambitsioonika ja arengule suunatud mõttelaadi poolest. Teda iseloomustab kiire probleemide lahendamise oskus ja soov igas olukorras kliendile parima elamuse ning teenuse pakkumine.

Mida nõuame kandidaadilt?
• Vähemalt 2-aastane autojuhtimise kogemus (sealjuures läbitud B-kat. lõppastmekoolitus) ja korrektne käitumine liikluses
• Väga hea linna tundmine, mis tagab klientide kiire ja turvalise sihtpunkti sõidutamise
• Oskus ja soov olla meeldiv teenindaja ja pakkuda alati kliendile parimat teenust
• Hea eesti keel
• Vene keele algtasemel valdamine

Kasuks tuleb:
• Taksojuhi ametikoolituse tunnistus
• Kiire reageerimis- ja otsustamisvõime

Ettevõte pakub

Miks kandideerida meile? Sest pakume
• Meeldivat ja abivalmis töökollektiivi
• Võimalust teenida keskmisest oluliselt suuremat palka
• Võimalust areneda Ettevõttesiseselt
• Võimalust olla ise oma aja peremees ja töötada endale sobival ajal
• Alati töökorras ja hooldatud sõidukit
• Dispetšeri teenust
• Töötajasõbralikke töötingimusi
• Tööks vajalike taksoseadmete koolitust

Lisainfo

Kui teil pole CV'd aga soovite siiski kandideerida, siis minge palun meie lehele
ja täitke seal olev ankeet ära