2023-08-23 14:48:55

HOOLDAJA Inglismaale. Eelnev töökogemus pole vajalik.

CVKeskus.ee klient
10.7 - 11.7 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime hooldajaid Inglismaale Suffolki piirkonda, kes on valmis abistama vanureid ja puudega inimesi nende enda kodus (elatakse klientidest eraldi). Töö eesmärk on pakkuda inimestele kõiki põhivajadusi nende enda kodus. Tööülesanneteks reisida auto või mopeediga inimeste koju, koristamine, kauplustes ostlemine, toidu valmistamine ja inimeste hügieeni tagamine. Kõikide tööülesannete dokumenteerimine inglise keeles.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

* Eesti või mõne muu Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust.
* Vanust vähemalt 18 aastat.
* Kehtivat passi vähemalt 6 kuud.
* Valmisolekut töötama hooldajana ja tahet pakkuda kvaliteetset hooldusteenust.
* Inglise keele oskust vähemalt B2 (suhtluskeele) tasemel.
* Tahet töötada meeskonnas.
* Autojuhilubade olemasolu ja tahet juhtida autot Inglismaal või autojuhilubade puudumisel juhtida mopeedi Inglismaal.
* Tasuta 7-päevast autojuhi või mopeedijuhi treeningut, et harjuda vasakpoolse liiklusega.

Ettevõte pakub

Sobivale hooldajale pakume:

* Tasuta koolitusi. Esimesed 12 nädalat töötatakse koos mentoriga ja omandatakse teooriat klassiruumis Suurbritannias.
* 28 päeva puhkust aastas.
* Oma sõiduki (auto või mopeed) puudumisel ettevõtte sõidukit.
* Palgatõusu peale esimest 6 kuud ja 12 kuud.
* Ühekordset palgalisa 700 € peale esimest 6 kuud ja 350 € peale 12 kuud.
* Suurbritannia pensionit.
* Jagatud või üksikmajutust Suurbritannias.
* Tasuta majutust esimestel kuudel.
* Tasuta lendu Eestist Suurbritanniasse ja transfeeri lennujaamast majutuseni.
* Tasuta inglisekeele tunde.
* Dokumentide vormistamise Eestis ja Suurbritannias (NIN, pangakonto avamine, perearsti juures registreerimist jne.)

Lisainfo

Rohkem infot Fresh Job kodulehel siin.