2023-08-23 14:48:55

Soojusvahetite projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on uute klientide leidmine Eestist, Lätist, Leedust, nende vajaduse väljaselgitamine, parima lahenduse pakkumine ja aktiivne soojusvahetite müük. Samuti konsulteerid Sa olemasolevaid kliente ja pakud neile täiendavaid lahendusi. Sinu töö hulka kuulub ka soojusvahetite ja nendel baseeruvate projektide soojustehniline arvutamine olemasolevate arvutusprogrammidega.

Ootused kandidaadile

Tööks on vajalik tehniline kõrgharidus, väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas ja hea vene keele oskus suhtlustasandil. Kasuks tuleb eelnev töökogemus soojus-, ventilatsiooni- või siis külmatehnika valdkonnas, samuti müügitöö kogemus. Valmis peab olema ka reisimiseks.

Omalt poolt pakume toetavat keskkonda eneseteostuseks tulemusele orienteeritud inimesele, konkurentsivõimelist, töötulemustest sõltuvat tasu ja ametiautot.

Lisainfo

Lisainfo: 50 40699 Andrus Pihkva
50 99540 Andrus Vare

Kandideerimise tähtaeg: 19. oktoober 2015.