2023-08-23 14:48:55

Tootepaigutaja jõuluperioodiks

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses ajutise töömahu kasvuga 20.oktoobrist kuni 2.jaanuarini võtame Tallinna, Tartu ja Pärnu piirkonda tööle JÕULUPAIGUTAJAID, kelle põhiliseks tööülesandeks on Kalevi ja Põltsamaa Felixi toodete ja müügimaterjalide paigutamine kaubanduskettide kauplustes. NB! tööpäevadeks on ka jõulupühade aeg!

Töö tegemiseks on kolm võimalust
- töötada viiel tööpäeval esmaspäevast laupäevani ajavahemikus kell 8.00-17.00 koos tootepaigutajaga. Eelistame kandidaate, kellele sobib selline töögraafik.
- töötada osakoormusega esmaspäevast laupäevani kella 8-12 ja 19-22 ajal, konkreetne tööaeg reguleeritakse töögraafikuga arvestades töötaja võimalusi ja tööandja vajadusi. Selline töögraafik eeldab tööülesannete täitmisel isikliku sõiduauto kasutamist. Töösõitudele kuluv bensiin kompenseeritakse.
- töötada osakoormusega laupäeval ja pühapäeval kell 8.00-17.00 konkreetne tööaeg reguleeritakse töögraafikuga arvestades tööandja vajadusi. Selline töögraafik eeldab tööülesannete täitmisel isikliku sõiduauto kasutamist. Töösõitudele kuluv bensiin kompenseeritakse.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- vähemalt keskharidus
- valmidus teha intensiivset ja füüsiliselt nõudlikku tööd kiiresti ja korrektselt
- eesti keele oskus vabal suhtlemistasemel
- korrektne välimus
- isikliku sõiduauto kasutajal B-kategooria sõiduload

Pakume ajutist tööd kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes.
Töötasu koosneb põhipalgast ja lisatasust. Võimalus kiire ja korrektse töö puhul teenida Eesti keskmist palka.

Lisainfo