2023-08-23 14:48:55

Teeniduse ja turunduse juht

CVKeskus.ee klient
Alates 1050 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Narva Muuseum ootab oma meeskonda inimest, kelle ülesandeks on muuseumi teeninduse ja turunduse valdkonna vedamine ning teeninduse ja turunduse osakonna töö juhtimine.
Kui Sa ei karda uusi väljakutseid ja tööd kahekeelses kollektiivis ning omad pealehakkamist ja järjekindlust muuseumi teenuste arendamise ja turundamise eestvedamiseks, siis on see töö just Sinu jaoks!

Ootused kandidaadile

Nõudmisteks on kõrgharidus ning hea suuline ja kirjalik väljendusoskus eesti ja vene keeles, ka inglise keele valdamine vähemalt suhtlustasandil. Kasuks tuleb kogemus turundusvaldkonnas ja juhtimises, teenuste- ja tootearenduses.

Omalt poolt pakume sõbralikku kollektiivi, arenemisvõimalusi ühes Eesti suuremas muuseumis ja põnevaid väljakutseid ajaloolises keskkonnas!

Lisainfo

Tööle võib asuda alates 19. oktoobrist 2015.
CV ja motivatsioonikirja palume saata aadressile angelika.shticalov(at)narvamuuseum.ee 15. oktoobriks 2015. Küsimustele vastame sama e-maili kaudu ja telefoni teel: 35 99244.