2023-08-23 14:48:55

TARKVARA TESTIMISE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- Tarkvara testimine
- Tarkvarast leitud vigade raporteerimine
- Tarkvara vigade verifitseerimine
- Testilugude koostamine ja uuendamine
- Testide analüüs

Ootused kandidaadile

- Oskus ja soov tarkvara lõhkuda
- Täpsus, korrektsus
- Soov töötada mobiilplatvormidega
- Soov töötada testi meeskonnas
- Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- Oskus hinnata, millised vead on eriti kriitilised lõppkasjutaja seisukohast

Kasuks tuleb

- Teadmised programmeerimiskeeltest (Java, Objective C, C#)
- Teadmised mobiilsete platvormide tarkvara testimisest
- Teadmised testide automatiseerimisest (Appium, Robotium, Espresso, selenium etc)
- Teadmised Performance testimisest
- Teadmised turvatestimisest
- Teadmised "Model based" testimise tehnoloogiatest

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd mobiilsete platvormide maailmas
- Võimalust tegeleda uute mobiiltehnoloogiatega
- Motiveerivat tasu

Lisainfo

CV võib saata ka otse emaili aadressile: hr[at]fob-solutions.com