2023-08-23 14:48:55

Seadistus oskustega CNC freesija, Tallinna

CVKeskus.ee klient
7 - 9 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Vajatakse metalli CNC freespingi seadistajat. Tööpingiks on KAFO CNC freespink Siemens juhtimiskeelel. Pinki juhitakse läbi arvuti juhtimise. Valmistatav toodang üksik detailid ja väikesed sarjad.Töö algus koheselt kui leidub sobiv töötaja, töösuhe tähtajatu. Töö 1 vahetuses Mustamäel.

Ootused kandidaadile

Metalli CNC freespinkide seadistajal on vajalik:
- metalli lõiketöötluse alane haridus või iseseisvalt omandatud oskused
- töökogemus CNC freesidel vähemalt 3-5 aastat.
- peab tundma CNC pingi programme, oskama kasutada neid praktikas ja peab oskama töötada iseseisvalt.
- peab oskama kasutada joonestus programme AUTOCAD või/ja SOLID WORKS jne.
- Peab oskama vene keelt suhtlus tasandil
Kasuks tuleb:
- SIEMENS seadistusprogrammi töökogemus/oskused
- erialane ameti- või kõrgharidus

Töökohal pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi. Meeldivat töökollektiivi. Töötasu vastavalt oskustele, töökogemusele ja töötulemustele.