2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja,ettekandja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Aasiapärane kohvik Coriander otsib enda kollektiivi klienditeenindajaid. Teenindaja vastutab klientide kiire ja korrektse teenidamise eest nii kassas kui saalis. Põhilisteks tööülesanneteks on tellimuste vastuvõtmine, suhtlemine klientidega, toitude tutvustamine, jookide serveerimine, töö kassaga. Reserveeringute puhul ka peolaudade teenindamine. Lisaks vastutab teenidaja ka teenindussaali puhtuse ja korrashoiu eest.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima rõõmsameelseid teenindajaid, nõutav on eesti keele oskus suhtlustasandil ning kasuks tuleb ka vene keel. Töö sobib hästi tudengile ja õppijale kooli kõrvalt tööl käimiseks või kui soov on osalise ajaga tööl käia. Peamine on valmisolek töötada teenindajana.

Omalt poolt pakume võimalust lisaks põhipalgale teenida ka lisatasusid. Võimalust areneda koos ettevõttega, sõbralikku kollektiivi. Tööajal pakume tasuta lõuant. Otsime eelkõige teenindajaid, kellele sobib osaline tööaeg, graafiku tegemisel arvestame töötajate soovidega. Võimalus on töötada pikki päevi, lühikesi päevi kui ka töötada nädalavahetusel.