2023-08-23 14:48:55

Teenindaja, baaridaam, baarman, hostess, receptionist

CVKeskus.ee klient
800 - 2500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Suurepärane võimalus avastada ja kogeda Indiat, maailma ühte omapärasemat ja kultuuririkkamat riiki, kus on aastaringselt soe kliima, rikkalik toit ja kirev elu.
Palkame aastaringselt Indiasse tööle erinevaid kandidaate 5 tärni hotellidesse, klubidesse, baaridesse, erinevatesse eraettevõtetesse.
Otsime nii vähese koguemusega noori, kui ka väga professionaalseid baarmane, sigari&viski spetsialiste.
Noortele pakume üldjuhul tööd receptionis administraatori või hostessina, baaridesse kokteile segama ja ettekandjatena.
Kandidaatidel võimalus teha esmane intervjuu skype-i teel, id: nellisaar

Ootused kandidaadile

Vanus 20-36 aastat, esinduslikku välimust, head inglise keele oskust suhtlustasandil, töökogemust oma valdkonnas, valmidust elama Indias vastavalt 6 või 12 kuud olenevalt lepingu tähtajast, hakkaja ja rõõmsameelne ning avatud uutele kogemustele ja kultuuriruumile.

Ettevõte pakub

Palka vastavalt kogemustele.
Põhikulud Indias puuduvad, kuna tööandja maksab kinni nii lennupiletid, majutuse, toidu ja tervisekindlustuse. Kandideerijatel tuleb ise tasuda vaid viisa kulu.
Kandideerimiseks palun saata inglise keelne CV ja 2 täispikkuses fotot alljärgnevatele emailidele: nelli.saar(ät)gmail.com ja nelli(ät)canelli.in

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda e-maili aadressil nelli.saar(at)gmail.com