2023-08-23 14:48:55

GAASIVÕRGU SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Gaasivõrgu spetsialistina on sinu ülesandeks tagada klientidele katkematu ja ohutu gaasivarustus. Sa teostad gaasivõrkude torustiku ja selle seadmete hooldust ja remonti, gaasiarvestite paigaldust, hooldust ja kontrolli. Sa vaatad läbi ja kooskõlastad gaasi jaotusega seotud projektid, geoalused ja muud dokumendid. Lisaks arendad kauglugemist ning osaled teistes gaasi jaotusega seotud projektides. Teed tihedat koostööd nii võrgupiirkonna elanike, koostööpartnerite kui ettevõtte teiste töötajatega.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui sul on vähemalt tehniline kesk-eri haridus. Vajalikud on tehnovõrkude ja seadmete alased teadmised ja kogemused, oskus lugeda projekte, teostusjoonised ja orienteeruda nende järgi maastikul. Kasuks tuleb eelnev töökogemus gaasitorustikke ehitamisel ning gaasiseadmete ja gaasiarvestite tundmine. Sa räägid väga heal tasemel eesti keelt ja vene keelt suhtlustasemel. Töö tegemiseks on vajalikud autojuhiload ning arvuti kasutamise oskus. Töötajana oled iseseisev ning suudad oma tööd organiseerida. Omad tehnilist taipu, ei pelga füüsilist tööd ning oled hea pingetaluvusega. Oluline on, et omad head suhtlemisoskust, oled usaldusväärne, täpne, korrektne ja tasakaalukas.

Pakume Sulle stabiilset ja huvitavat tööd, arenguvõimalust oma erialal ja koolitusvõimalust. Kuulud kollektiivi, kus hinnatakse sportlikke eluviise ja ohutut töökeskkonda. Samuti oled oodatud osalema meie ühisüritustel ning osa saama mitmetest ettevõttepoolsetest soodustustest. Töö peamiselt Tallinnas ja Harjumaal, vajadusel üle Eesti.