2023-08-23 14:48:55

Autistliku lapse tugiisik-eripedagoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eest Autismi Liit võtab tööle alates 2015 aasta augusti teisest poolest
autistliku lapse tugiisiku (eripedagoogilise taustaga) Rocca Al Mare kooli II klassi (tavaklass) alustavale lapsele.

Töö sisuks on:
- toetada last tunni tegemistes ja vahetundides,
- vajadusel teha individuaalset õpet koostöös klassi õpetajaga,
- peale kooli teraapias jm käimised,
- aidata last kodutööde tegemisel
- teha koostööd pere, õpetajate ja terapeutidega toetades lapse parimat arengut.

Ootused kandidaadile

- Eripedagoogika ettevalmistus
- Motivatsioon töötada kooliealise autistliku lapsega
- Piisavalt ajaressurssi (oluline on stabiilsus, korrektsus ja kohusetundlikkus)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Motiveerivat töötasu
- Väljaõpet ja koolitusi
- Supervisiooni, nõustamisi ja igakülgset tuge töötamisel
- Toredat kollektiivi
- Suurepärast kogemust töötada hästitoimiva autistliku lapsega
Kool on väga tore ja toetav, koostöö õpetajatega, terapeutide ja perega hästi toimiv.

Lisainfo

Kandideerimisemiseks saada cv ja motivatsioonikiri hiljemalt 17.augustiks.