2023-08-23 14:48:55

Tarkvaraarenduse õppejõud

CVKeskus.ee klient
Alates 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tarkvaraarendaja erialaainete praktik-juhendaja ülesandeks on olla
mentoriks sügisel alustavatele õppuritele,
neid õpetada ja kasvatada tulevasteks programmeerijateks kasutades
kaasaegseid meetodeid ja arvutiklasse ning
juhendada nende ettevõttepraktikaid.
Kursuse kestvus september 2015 kuni juuni 2016

Ootused kandidaadile

 infotehnoloogiaalane kõrg- või keskeriharidus;
 vähemalt 3 aastat erialase töö kogemust;
 inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
 oskus orienteeruda IT-valdkonna probleemides;
 kasuks tuleb paindlikkus ja meeskonnatöö oskus ning soov areneda koos oma õppegrupiga;
 juhendamise suutlikkus;

Pakume huvitavat ja põnevat tööd tulevase IT-põlvkonna juhendamise näol, enesetäiendamisvõimalusi, arenemisvõimalusi probleemipõhise õppe läbiviimisel koostöös ettevõtetega.

Soovi korral tasuta majutuse võimalus.

Lisainfo

Tööaeg on E-R 9-17ni, töökoht asub Viljandis.

Rohkem infot VICTA kohta leiad aadressilt http://www.victa.ee/