2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset, aktiivset ja avatud suhtlemisega klienditeenindajat.

Tööülessanneteks on:
* aktiivne klienditeenindus Rosme naistepesu kaupluses ja personaalne suhtlemine iga kliendiga
* kauba põhjalik tundmine ja lisamüügi oskus.
* klientide nõustamine kauba leidmisel ja valikul
* kliendisuhete loomine ja hoidmine
* kaupade vastuvõtmine, ettevalmistamine müügiks ja väljapaneku kujundamine
* töö kassa , arvutiga
* müügisaali korrashoid

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
* eelnev töökogemus klienditeenindajana
* aktiivse panuse andmist kaupluse igapäevatöösse ja edusse
* motivatsiooni ja tahet töötada antud alal
* eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* vene keele oskus tuleb kasuks
* oled vähemalt 18-aastane
* sobib töötamine vahetustega ja graafiku alusel täiskoormusega

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* kaasaegset ja ajas arenevat töökohta
* paindlikku töögraafikut
* sõbralikku ja toetavat kollektiivi
* töö- ja lisatasu vastavalt töötulemustele
* ettevõttesiseseid soodustusi
* naiselikku tööd naistepesu maailmas

Kandideerimiseks ootame Sinu pildiga CV-d koos palgasooviga .
Võtame ühendust sobivate kandidaatidega.