2023-08-23 14:48:55

Objektijuht / töödejuhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd objektijuhile demontaažitöödel.
Tööülesanded:
• 5-10 gaasilõikaja töö korraldamine;
• ohutuse tagamine objektil;
• kliendi esindajaga suhtlemine;
• raporteerimine töö progressist juhtkonnale;
• objektil ilmnevate probleemide lahendamine (ohutus, varustus, tööriistad jne);
• seotud abitööd ning tööprotsessis osalemine
• dokumentatsiooni koostamine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus antud või sarnases valdkonnas vähemalt 3 aastat (meeskonna juhtimine demontaaži töödel); • Hea vene keele ja inglise, teised keeled plussiga; • Töökogemus vanaraua lõikajana, tööstuslike hoonete ja seadmete demontaaži kogemus vajalik (elektrijaamade, tehaste jms demontaaž); • Baas oskused MS Office kasutamisel (word ja excel); • Juhilubade olemasolu; Eeldatavad isikuomadused: Vastutusvõime, usaldusväärsus, täpsus. Kasuks tuleb: • Töökogemus masinatel nagu ekskavaatorid, frontaallaadurid, kahveltõstukid jms. • Hea füüsiline vorm
  • Ettevõte pakub

    Pikaajalist tööd Skandinaavia riikides
    Elamine ja transport tasuta
    Ametitelefon
    Skandinaavia standarditele vastav palk, pluss töötaja kvalifikatsioonist ja kogemusest tulenev lisatasu.
    Kaasaegsed töövahendid

    Lisainfo

    Töö asukoht 150 km Stockholmist.