2023-08-23 14:48:55

Müügijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tegevust laiendav Eesti kapitalil põhinev loovagentuur otsib enda meeskonda müügijuhti.
Sinu tööks on leida ettevõttele kliente, pakkudes meie firma laialdast tegevusvaldkonda, olgu selleks disain, programmeerimine või trükk. Otsitav inimene peaks kindlasti olema kursis antud valdkondadega. Tööaeg on paindlik. Ei otsi nn. telefonimüüjat.

Ootused kandidaadile

Eesti ja Inglise keele oskus. Kogemus müügitöös (eelistatult trüki-, reklaami- või meedia valdkonnas). Hea suhtlemisoskus nii meeskonna kui klientidega. Vajalik on oskus müüa vastavalt kliendi vajadusele pakkudes lisaväärtust.

Pakume pühendunud, ning kokkuhoidvat meeskonda, kes teostab töö kvaliteetselt ja lubatud tähtajaks.
Pakume laialdast teenustehulka (tagamaks laia võimaluse müügiks) otse kohapealt. Pakume lisaks põhipalgale kõrget tulemustasu mis on otseselt seotud Sinu müügituluga. Võimalus tekitada endale püsiv kliendibaas millelt teenid regulaarselt tulemustasu.