2023-08-23 14:48:55

HoReCa müügiesindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamine sisu on uute klientide leidmine, aktiivne müük, heade kliendisuhete hoidmine, klientide nõustamine ja aitamine ühiste parimate tulemuste saavutamiseks.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled hea ja positiivne suhtleja, kiire õpivõimega, suure pingetaluvusega, hea läbirääkija, oma tööülesannete täimises korrektne ja täpne. Julged seada endale eesmärke ja oled nende saavutamisel järjekindel. Sulle sobib individuaalne töö, kuid samas oskad olla ka meeskonnamängija. Suudad loovalt lahendada erinevaid olukordi, otsid pidevalt võimalusi enda ja organisatsiooni arendamiseks.
Oluline on B-kategooria autojuhiloa olemasolu ja sõidukogemus. Eelise annab varasem töökogemus HoReCa klientidega ja huvi toiduvalmistamise vastu.

Omalt poolt pakume vaheldusrikast ja liikuvat tööd, toetavat meeskonda, võimalust areneda koos ettevõttega, vajalikke töövahendeid, ühiseid meeskonnaüritusi

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi CV Keskuse. CV -le palume lisada motivatsioonikirja.