2023-08-23 14:48:55

Keevitaja / Lukksepp-koostaja / Abitööline

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tallinnas asuv masinatööstuse ettevõte otsib oma kollektiivi uusi keevitajaid, luksepp-koostajaid ning abitööliseid.

Peamised tööülesanded on järgmised:

KEEVITAJA:
* Keevitusprotsesside 135 ja 136 teostamine
* (Vajalik vastavate protsesside sertifikaatide olemasolu!)

LUKKSEPP-KOOSTAJA:
* metallkonstruktsioonide / seadmete koostamine;
* saagimine;
* puurimine;
* lõikamine.

ABITÖÖLINE
* Abitööde teostamine ja puhastamine kasutades ketaslõikurit, akutrelli, puuri ja muid käsiseadmeid.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima keevitajaks / lukksepp-koostajaks kui sa:
* omad eelnevat töökogemust sarnasel ametikohal vähemalt 3 a;
* oskad lugeda tööjooniseid;
* oskad kasutada tööks ettenähtud seadmeid ja tööriistu.

Abitööliseks on oodatud kandideerima ka õpilased / üliõpilased. Pakume võimalust töötada nii hooajaliselt kui ka tähtajatu lepingu alusel.

Ettevõte pakub

* Väljakutseterohket ja huvitavat tööd;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* positiivset ja meeldivat kollektiivi.