2023-08-23 14:48:55

PUHASTUSTÖÖDE õpetaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Õpetaja põhilisteks tööülesanneteks on õpetada puhastustööde teostamist elu- ja tööruumides lähtudes standardist EVS 807:2010 "Kinnisvara korrashoid" .
Samuti õppetundide ettevalmistamine ja läbiviimine ning saavutatu analüüsimine.
Õpetaja osaleb õppepraktika korraldamisel ja õppekava arendamisel.

Ootused kandidaadile

Õpetaja juures peame esmatähtsaks erialast pädevust ning oskust suhelda noortega ja tahet töötada kutseõpetajana.
Kui ...
* Sul on töökogemus puhastustööde valdkonnas,
* Sa oled ettevõtlik ja kohusetundlik,
* Sa oled positiivse ellusuhtumisega,
* Sa valdad vene keelt tasemel, mis võimaldab eriala õpetada venekeelsetele õpilastele,
siis me otsime oma meeskonda just Sind!
* Kasuks tuleb kutsetunnistuse olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume tööd kaasaegses kutsekoolis,
* kus meeskond on pühendunud arengule,
* kus on väga heal tasemel õppimis- ja õpetamistingimused,
* kus on stabiilne sissetulek,
* kus saab suvel puhata 56 kalendripäeva,
* kus saab osaleda erinevatel täiendkoolitustel,
* kus on nooruslik, sõbralik ja abivalmis kollektiiv,
* kus Sul on võimalik ise kaasa rääkida eriala arendamisel,
* kus Sul on oma õppeklass, head olme- ja sportimise tingimused,
* kus Sul on võimalik rakendada loovust ja leidlikust õppematerjali edastamisel,
* tulevikus osalemist õpilaste ja õpetajate vahetusprojektides välisriikides.
* võimalust töötada ka osalise koormusega

Lisainfo

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis korraldatakse lisaks tasemeharidusele suures mahus ka täiskasvanute täiendkoolitust, kus kutseõpetajatel on täiendavad
võimalused eneseteostuseks.