2023-08-23 14:48:55

Kuumköök a la carte alates 28 juulist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

A la carte serveerimine ja ettevalmistuste tegemine.

Сервировка a la carte и приготовления.

Ootused kandidaadile

Mida ootame sinult:
Huvi kokanduse vastu.
Oskad töötada puhtalt ning oma tööposti eest hoolitseda. Sul on a la carte restorani töökogemus.

Мы ждём от тебя:
Интерес к кулинарии и развитию.
Умеешь работать чисто и быстро.
Имеешь опыт работы в ресторане типа а ля карт.

Ettevõte pakub

Tugevat erialast arenemise võimalust igale kokale.
Mitmekesisus - Tihe menüü vahetus.
Distsipliineeritud ja lõbus meeskond.
Suur meeskonna koostöö.
Peakokkad - kes on iga päev köögis.
Töötamine graafiku alusel 3 tööl - 3 vaba.
100% ametlik ja konkurendivõimeline palk

Предлогаем возможность развития для каждого повара.
Частая смена меню.
Шеф-повара - которые всё время на кухне.
Дисциплинированая и весёлая команда, где все помогают друг другу
Работа на основании графика, 3 через 3
100% официальная и конкурентноспособная зарплата

Lisainfo

Töö algab 28 juuli, kui MOONi pere naaseb tagasi peale igaaasta juulipuhkust.
Работа начнётся 28 июля, когда MOON вернётся со своего ежегодного июльского отпуска.