2023-08-23 14:48:55

Erakliendi konsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kontaktikeskuse divisjon otsib kõnede teenindusgruppi erakliendi konsultante, kelle eesmärk on pakkuda klientidele kiiret ja kvaliteetset teenindust telefoni ning kirja vahendusel.

Erakliendi konsultandi igapäevaste tööülesannete hulka kuulub lisaks klientide nõustamisele ja probleemide lahendamisele ka aktiivne müügipakkumiste tegemine ning kontaktikeskuse ja kontorivõrgu kolleegide abistamine.

Ootused kandidaadile

Oled hea kandidaat, kui:
• Sul on korrektse eesti ja vene keele oskus ning Sa valdad inglise keelt suhtlustasandil;
• Sa oled väga hea eneseväljendusoskusega, valmis kliente abistama ja nõustama telefoni teel;
• Sa võtad töös initsiatiivi, oskad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas;
• Sa väärtustad enesearengut ja oled kiire õppija;
• Sa oled eelnevalt töötanud nõustajana, laenuspetsialistina vms. ametikohal;
• Sulle sobib töö graafiku alusel (sh 1-3 öist vahetust kuus).

Pakume mitmekesist ja huvitavat tööd, toetavat meeskonda, tööks vajalikke koolitusi ning konkurentsivõimelist töötasu.