2023-08-23 14:48:55

Abitööline

CVKeskus.ee klient
Alates 700 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeldivasse kollektiivi abitöölisi kelle tööülessaneteks on trükkali abistamine.
Masinast väljavõetud detailide pesemine.

Ootused kandidaadile

* kohusetundlik
* analüüsivõime
* arenemistahe
* hea pingetaluvus
* nõus töötama vahetustega k.a. öösel

Omalt poolt pakume vaheldusrikast ning mitmekülgset täistööajaga tööd. Häid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka.

Võimalust peale tööpäeva kasutada meie avarat ja valgusküllast hästivarustatud jõusaalis kus on lai valik mitmekesiseid treeningseadmeid jõu- ja aeroobseks treeninguks. Kõigele lisaks saab peale treeningut kasutada meie oma leilisauna

Lisainfo

Meil käib linnast oma transport, mis toob töölised otse meie tehasesse. Transport alustab Mustamäelt ja lõpetab meie tehase ees Peetri külas.
Mõistes öötöö eripära oleme lühendanud öövahetused 4 päevaseks mis tähendab töölisele ühte lisapuhkepäeva.

Vahetused on 8 tunnised:
Hommikune vahetus 07:00 - 15:00
Õhtune vahetus 15:00 - 23:00
Öine vahetus 23:00 - 07:00

Palun saada koos CV-ga ka oma palgasoov!