2023-08-23 14:48:55

Rasketehnika rehvide müügispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Rasketehnika rehvide turundus ning müük Eesti turul, suhtlemine tarnijatega
• Aitab kaasa müügi efektiivsemaks muutmisel
• Klientide tehniline nõustamine pidades silmas oma tootevalikut
• Võtab vastu klientide tellimusi, teostab müügi, organiseerib vajadusel nõutavate kaubakoguste tellimise ning võimalusel kliendile kättetoimetamise
• Peab regulaarselt sidet olemasolevate klientidega ja omab nende kohta üksikasjalikku infot
• Peab müügiläbirääkimisi, vajadusel külastab klienti ning teeb endast oleneva kliendisuhteni jõudmiseks
• Loob kontakte uute klientidega, selgitab välja nende soovid ning vajadused ja esitab pakkumised
• Käimasolevate hankeprojektide iseseisev ning tulemuslik elluviimine

Ootused kandidaadile

• Tehniline haridus
• Kogemus sõidukite või raskeveokite turul
• Eesti ja vene keele hea suuline oskus
• Sihikindlus, organiseerimis- ja õppimisvõimelisus
• Planeerimisoskus, üldteadmised majandusest
• Kohusetundlik, täpne ja kiire
• B-kategooria juhiload
• arvutikasutamisoskus, s.h. Ms Word, Excel, Outlook,
• Aktiivsus, ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
• Kaasaegset töökeskkonda
• Konkurentsivõimelist palka
• Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi