2023-08-23 14:48:55

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

– Paigladustööde efektiivne ja tulemuslik läbiviimine
– Meeskonna juhendamine, igapäeva töö planeerimine ja korraldamine objektidel.
– Dokumentatsioon (tööaja arvestus, kvaliteedidokumentatsioon jne.)
– Kvaliteedinõuete jälgimine
– Suhtlemine projektijuhiga
– Pakume tööd töödejuhatajale, kelle töö põhieesmärgiks on projektide realiseerimine tähtaaegselt ja kvaliteetse töö tagamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus töödejuhataja/ objektijuhina – Soome keele oskus kõnes ja kirjas ja vene keele oskus kirjas . – Kohusetundlikkus, täpsus, järjepidavus – Arvutiprogrammide kastutamise oskus – Jooniste lugemise oskus – Soomes töötamise kogemus vähemalt 5 aastat – Kasuks tuleb eelarvestamise oskusj ja kõrgharidus. – juhilubade olemasolu – kehtivad tööohutus- ja tuletöökaardid – Vajalik eelarvestamise oskus

Ettevõte pakub

tööle vastavat ja tulemustest sõltuvat palka
püsivat tööd sõbralikus meeskonnas.

Lisainfo

-Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.