2023-08-23 14:48:55

E-poe administraator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

* Käivitab koostöös IT-ga e-poe
* Analüüsib e-poe rakendusi, arendab need koostöös IT-ga kliendile atraktiivsemaks ja meelepäraseks kasutamiseks
* E-poe haldamine, arendamine ja sisuline täiustamine
* Toodete sisestamine ja haldamine
* Klientide tellimuste vormistamine ja komplekteerimine
* Klientide sõbralik teenindamine
* Tellimustega seotud jooksvate probleemide lahendamine
* Turunduskampaaniate ja müügistrateegiate väljatöötamine ning korraldamine

Ootused kandidaadile

* Turundus- või majandusalane kõrgharidus või selle omandamine
* Väga hea arvuti kasutamise oskus
* Väga hea arusaamine veebipõhisest, mobiilsetest teenustest ja rakendustest (hea tehnilise taibuga ja uuendusliku mõtteviisiga)
* Väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus eesti keeles
* Hea erialane vene ja inglise keel
* Loovus, riskijulgus ja võime analüüsida erinevate ideede elluviimise võimalusi
* Hea pinge- ja stressitaluvus, suurepärane suhtlemisoskus, meeskonnatöö
* Kasuks tuleb veebi ja e-poe platvormide kasutamise kogemus, otsimootoriturundus ja veebianalüütika

Ettevõte pakub

* Huvitavat tööd kaasaegses ja arenevas ettevõttes
* Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi
* Motiveerivat töötasu
* Eneseteostust ja arenguvõimalusi
* Ettevõttesisest koolitust ja lisasoodustusi