2023-08-23 14:48:55

Konstruktor

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

KONSTRUKTORI tööülesanneteks on:
osalemine tootearenduse protsessis;
kuluefektiivsete lahenduste välja töötamine ja juurutus tootmisesse;
olemasolevate toodete pidev parendus;
tööjooniste pidev kontroll ja ülevaatlus tooteteostuse seisukohalt;
konstrueerimine, tööjooniste koostamine.
Konstruktorilt oodatakse ettepanekuid osakonna töö optimeerimiseks, vajadusel toote konstruktsiooni muutmiseks, saavutamaks paremat
kvaliteeti ja efektiivsust.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on:
tehniline kõrgharidus;
töökogemus metallkonstruktsioonide projekteerimises;
valdad mõnd CAD programmi ning oled valmis Solid Edge õppima.
Vajalik väga hea eesti keele oskus.
Töökogemus 2-5 aastat.

Pakume Sulle võimalust teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes.
Pakume perspektiivset ja stabiilset töösuhet, sõbralikku meeskonda ja motiveerivat töötasu.
Meil on kogemusi, mida jagada. Samuti sobivad meile Sinu kogemused, millest meeleldi õpiksime.

Lisainfo

Töökoht asub: Leholas Harjumaal