2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja Soome turule

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• müügitöö kliendi juures (kaup kohe kaasas)
• uute klientide leidmine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
• kliendile kauba tutvustamine, hinnakirjade saatmine, tellimuste vastuvõtmine;
• kaupade vastuvõtmine, kontrollimine, müügiks ettevalmistamine, komplekteerimine;
• kassadokumentide vormistamine, arvete koostamine ja kontrollimine;
• osalemine inventuuride läbiviimises;

Ootused kandidaadile

• Sul on B,C kategooria juhitunnistus;
• Sul on Soome keel väga heal suhtlustasemel;
• Sa oskad müüa olenemata valdkonnast;
• Sinu varasemad kaastöötajad iseloomustaks Sind kui koostöövalmit, otsustusvõimelist, iseseisvat, tulemustele orienteeritud ja usaldusväärset eksperti, kes on harjunud töötama muutlikus keskkonnas ning suhtub paindlikult oma tööaega;
• Sa naudid aktiivset ja iseseisvat müügitegevust;
• Sa suudad loovalt läheneda igale kliendile ja lahendada võimalikke probleeme;
• Sulle on omane täpsus ja loogiline mõtlemine;
• Sa valdad suhtlustasandil eesti ja vene keelt;
• Sul on hea arvutikasutamise oskus;

Pakume Sulle tööd huvitavas valdkonnas, professionaalset tegevusvabadust, tööks vajalikku täiendkoolitust ning toetavat meeskonda.