2023-08-23 14:48:55

KOOSTAJA / СБОРЩИЦA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- toodangu koostamine ja pakkimine / сборка и упаковка изделий
- toodangu testimine / тестирование изделий
- toodangu kvaliteedi kontroll / контроль качества изделий
- tootmisega seotud dokumentide vormistamine / оформление
документации связанной с производством
- laohoidja asendamine puhkuse ajal, sh töö planeerimine /
замещение кладовщицы на время отпуска, планирование работы.

Ootused kandidaadile

- keskharidus / среднее образование
- varasemat laotöö ja/või koostamise kogemus tootmisettevõttes / опыт
складской работы и на производстве
- hea vene keele oskus, elementaarne eesti keele oskus / хорошее знание
русского языка, элементарное знание эстонского языка
- arvutikasutamise oskus / умение пользоваться компьютером
- kohusetundlik, aus, kiire, taiplik, täpne / ответственный, честный,
быстрый, исполнительный, внимательный

- täiskoormusega tööd (8h päevas) / полная занятость (8ч в день)
- stabiilset palka / стабильную зарплату
- sõbralikku kollektiivi / дружный коллектив
- ettevõtte poolt korraldatud transport Tallinnast tööle ja tagasi /
предприятием организован транспорт из Таллинна на работу и
обратно

Lisainfo / Дополнительная информация
- tööle astumine esimesel võimalusel / приступить к работе при первой
возможности
- töö asukoht esialgu Viimsis ja alates juunist Lilli küla, Anja vald / место
работы изначально в Viimsi а начиная с июня Lilli küla, Anja vald

Kontaktelefon: 555 45 322 / Kонтактный телефон: 555 45 322