2023-08-23 14:48:55

Nõudepesija / Посудомойка

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

"Francesco Sibio" avab uue restorani ja otsib uut meeskonda!

"Francesco Sibio" открывает новый ресторан и ищет новых сотрудников!

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus antud ametikohal vähemalt 1 aasta;
- sobiv meeskonnatööks ja orienteeritud kogu meeskonna headele tulemustele;
- eesti keele ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- valmidus pingelisteks tööpäevadeks õhtusel ajal ning nädalalõppudel;
- kohusetundlikkus;
- tähelepanelikkus;
- sõbralikkus.

- опыт работы на данной должности не менее 1 года;
- желание работать в коллективе и нацеленность на хороший результат;
- готовность к напряженной работе по вечерам или по выходным;
- ответственность;
- внимательность;
- дружелюбие.

Ettevõte pakub

- meeldivat atmosfääri;
- sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi;
- kaasaegset töökeskkonda.

- приятную рабочую атмосферу;
- дружелюбный и молодой коллектив;
- современные условия труда.

Lisainfo

- töö on vahetustega;
- muu antud töökohaga seonduv informatsioon edastatakse töövestlusel.

- работа по графику;
- Более подробную информацию о данном рабочем месте предоставляем на собеседовании.