2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

1Office Eesti otsib oma meeskonda särasilmset ja kogemustega raamatupidajat, kes ei karda väljakutseid ja tahab ennast teostada raamatupidamisteenuseid pakkuvas ettevõttes.

Sinu töö ülesanneteks on:

* klientide igapäevase raamatupidamise korraldamine ja pearaamatu kannete tegemine ning kontrollimine
* maksuarvestus- ja aruandlus
* regulaarsete raamatupidamise aruannete esitamine
* aastaaruannete (kaasaarvatud konsolideeritud aruannete) koostamine
* auditeerimise protsessis osalemine
* palgaarvestus

Ootused kandidaadile

*erialane haridus
*eelnev töökogemus raamatupidajana
*suurepärasel tasemel eesti keele ja heal tasemel inglise keele oskus
*soov töötada meeskonnas
*valmisolek vastutust võtta ning iseseisvalt otsuseid langetada

Kasuks tuleb
*vene keele oskus
*Hansa majandustarkvara kasutamise kogemus
*töökogemus raamatupidamisbüroos
*rahvusvahelise maksustamise kogemus

Omalt poolt pakume toetavat kollektiivi, tööd rahvusvaheliste klientidega,
täiendkoolitusi ja ettevõttesiseseid arenguvõimalusi.