Работник, занимающийся регистрацией почтовых заказов и возвратов. / Postimüügi pakkide käsitleja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime aktiivseid inimesi kes oleksid huvitatud pakutavast tööst. Tegu on ajutise tööga (aprilli keskpaigast maini). Töö on VÕS lepingu alusel. Heade töötulemuste põhjal pakutakse võimalust saada meie püsitöötajaks.
Ищем активных людей, которые заинтересованы работать. Работа временная со средины апреля до мая. С Вами будет заключен договор подряда. По результатам работы работникам будет предложена постоянная работа с заключением трудового договора.
- Рабочее место: Loo alevik / Töökoht: Loo alevik.
- Упаковка различных предметов одежды / Erinevate saadetiste, eelkõige riideesemete pakendamine.
- Ввод данных в систему / Andmete sisestamine kliendi süsteemi ja uute tellimuste koostamine;
- Работа подходит и женщинам и мужчинам! / Töö iseloom sobib nii naisterahvale kui ka meesterahvale.

Ootused kandidaadile

- Внимательность / Tähelepanelikkus;
- Способность выполнять рутинную работу / Rutiinse töö taluvus;
- Аккуратность и ответственность / Hoolsus ja vastutustundlikus;
- Энергичность / Energilisus.

Ettevõte pakub

- Стабильная зарплата / Stabiilne töötasu
- Почасовая и сдельная оплата труда/Tunnitasu ja tükitasu
- Постоянная занятость / Püsiv töökoht
- Дружелюбный коллектив / Sõbralik kollektiiv
- Обучение на месте / Väljaõpe tööandja poolt
- Рабочее время 8:00 - 16:30 Пн-Пт / Töö ühes vahetuses 8:00 - 16:30 E-R
- Transport tööle ja tagasi tööandja poolt (buss sõidab kesklinn-Lasnamäe-Loo)/Транспорт на работу и обратно за счет работодателя (автобус едет с центра Таллинна - Ласнамяэ - Лоо)

Lisainfo

Kandideeri läbi CVKeskuse süsteemi või saada oma CV meilile cv(at)boomerang.ee. Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust.
Посылай своё CV через CVKeskus или на эмайл cv(at)boomerang.ee. Мы свяжемся с подходящими кандидатами.