2023-08-23 14:48:55

Transporditööline - teenindaja Pärnu Ülejõe Selverisse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tänu Sinu tööle on:
meie kaupluste riiulitel külluslik kaubavalik, klient rahulolev ja rõõmus ning meeskond tubli. Saad end proovile panna nii letis, saalis kui ka kassas ning lisaks suurepärase teeninduskogemuse.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind:
kui oled vähemalt 18-aastane ja kui klientide teenindamine pakub Sulle rõõmu. Kui oled oma loomult kiire ja täpne ning oma tööd hästi teha on Sinu jaoks auasi. Suudad vaimustuda erinevatest inimestest ja Sulle meeldib naeratada 500 korda päevas. Oskad eesti keelt vähemalt B1 tasemel ning tore kui räägid ka vene keelt.

Ettevõte pakub

Sulle pakume:
suure ettevõtte hüvesid ja kodupoe õhkkonda. Meie juurest leiad sõbralikud, hoolivad ja toetavad töökaaslased, kes aitavad Sul uude töösse sisse elada. Anname Sulle võimaluse ennast arendada läbi erinevate koolituste. Tööd toetavad kaasaegsed töövahendid. Sulle hakkab kehtima Selveri töötaja Partnerkaardi lisasoodustus ehk teenid ühe punkti asemel viis. Lisaks saad liituda tegusa Spordiseltsiga, mis võimaldab nii tasuta kui ka soodustingimustel oma keha ja vaimu eest hoolt kanda. Tublile töötajale maksame lisaks palgale ka lisatasu.