2023-08-23 14:48:55

Kahjukäsitleja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Reisikindlustuse meeskonda kahjukäsitlejat, kelle tööülesanneteks on klientide teenindamine kahjujuhtumi toimumise järgselt tagamaks klientidele võimalikult kiire ja meeldiva kahjukäsitlusprotsessi alates kahju teatamisest kuni hüvitise väljamaksmiseni sh:
- reisikindlustusjuhtumite toimumise asjaolude ja tagajärgede väljaselgitamine
- kahjujuhtumiga seotud dokumentide, täiendava materjali ja info kogumine
- kogutud faktide alusel kahjujuhtumi asjaolude analüüs ja hindamine
- oma pädevuse piires kindlustushüvitise väljaarvutamine
- kahju hüvitamise või hüvitamisest keeldumise otsuseprojekti koostamine
- kindlustusvõtja kursis hoidmine kahjujuhtumi asjaajamise käiguga
- sise- ja välis koostööpartnerite nõustamine reisikindlustuse toote osas
- tootearendusprotsessis osalemine
- koolituste läbiviimine

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat:
- soovitavalt omab kõrgharidust (eelistatult meditsiiniline või juriidiline)
- kasutab arvutit lõppkasutaja tasemel
- suhtleb ja kirjutab vabalt eesti ja inglise keeles
- omab venekeeleoskust suhtlustasemel
- soovitavalt omab B-kategooria autojuhilube
- on õppimisvõimeline, korrektne, usaldusväärne
- omab algatusvõimet ja loovust
- on hea kuulamis- ja suhtlemisoskusega, vastutustundlik ja abivalmis
- omab teadmisi kindlustustegevuse üldpõhimõtetest
- on oma töös iseseisev ja on hea koostöövõime ja –tahtega
- on õige hoiakuga ja Salva Kindlustuse väärtuste kandja

Kasuks tuleb:
- töökogemus kahjukäsitlejana

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- täistööajaga tähtajatut töölepingut
- meeldivat töökeskkonda Tallinna kesklinnas
- arenemisvõimalust
- konkurentsivõimelist tasupaketti