2023-08-23 14:48:55

PUHASTUSSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma teotahtelise ja asjatundliku kvaliteeditiimiga liituma
PUHASTUSSPETSIALISTI
kelle põhiülesandeks on koostöös ettevõtte lepingulise koristusfirmaga tagada tootmis-, lao- ja kontoriruumide ning välisterritooriumi puhtus, mis vastaks toiduettevõtte kõrgendatud nõuetele, sh:
• igapäevane suhtlemine lepingulise koristusfirmaga, sh meiepoolt seatud nõuete täitmise jälgimine
• pesuplaanide ajakohastamine koostöös puhastusvahendeid tarniva ettevõttega
• igapäevane puhastusringkäik ning korrapäraselt puhastusauditite läbiviimine, tulemuste sisestus süsteemi
• vajadusel eritööde tellimine ja nende läbiviimise korraldamine
• vajadusel spetsialistina koristushangetes osalemine

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on
• kõrge nõudlikkus ja järjekindlus, korrektsus ja konkreetsus
• vähemalt keskharidus ning puhastusteenindaja koolituse läbimine (sh puhastuskemikaalide ja tänapäevaste puhastusvõtete tundmine)
• soovitavalt vähemalt 3-aastane valdkonna töökogemus puhastusettevõtte objektijuhina või töötamine toiduainete käitlemisega seotud valdkonnas
• eesti keele oskus kõnes ja kirjas (B2) ja vene keeles suhtlemisoskus (B1)
• initsiatiivikus ja suhtlemisjulgus
• arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

Pakume tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes:
.• täistööajaga tööd esmaspäevast reedeni
• tasuta transporti Tallinnast (kesklinnast ja Lasnamäelt) tööle Jürisse ja tagasi
• arenemisvõimalust (sh edaspidi tööülesannete laienemist)
• kaasaegset töökeskkonda

Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:
- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisspordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
- tervisetoas ravi- ja heaolu protseduurid tasuta,sh tervisekapsel, infrapunasaun
- uute toodete degusteerimine
- kultuuriasutuste piletite soodustused
- bensiinikaardi soodustused jne

Lisainfo

Lisainfo Puhastusspetsialist allub kvaliteedijuhile ja tema lähimateks kaastöötajateks on tootmisüksuste juhid ja tootekvaliteedi spetsialistid. Kandideerida on võimalik ka CV-Keskuse väliselt saates oma kaaskirja ja CV aadressile kandidaat(ät)kalev.eu, märksõna "puhastusspetsialist".