2023-08-23 14:48:55

Hooldusinsener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

- Osalemine rahvusvahelistes tootearendusprojektides
- Tööstusseadmete tarne ja kasutusele võtmine
- Tehnoloogiliste komplekside montaaži juhendamine ja vajadusel montaaži teostamine
- Töö tehnilise dokumentatsiooniga
- Müügijärgne seadmete hooldus
- Klientide konsulteerimine ja tehniline tugi
- Olemasolevate lahenduste arendamine ja parendamine
- Võimalikud töölähetused Eestis ja välismaal

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- Erialaga seonduv tehniline eriharidus (mäendus, el.mehhaanika, masinaehitus)
- Tehniliste jooniste ja skeemide lugemise oskus
- Väga hea inglise, vene ja eesti keele oskus
- B-kategooria juhiload
- Oskus eesmärke seada ja täita
- Kohusetundlikkus, täpsus, analüüsivõime
- Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus

Kasuks tuleb:
- Töökogemus insenerina vähemalt 3 aastat
- CAD projekteerimistarkvara kasutamise oskus
- Töökogemus metallkonstruktsioonide tootmise ja montaaži valdkonnas.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- Osalemist eduka ettevõtte arengus ning kasvamises
- Huvitavat tegevusala ja kliendikontakte
- Motiveerivat töötasu
- Professionaalset kollektiivi
- Koolitusi, arenguvõimalusi
- Kaasaegset ja tervislikku töökeskkonda
- Tööks vajalikke vahendeid
- Ühiseid firmaüritusi
- Ametiautot

Lisainfo

hr(at)esfitech.ee