2023-08-23 14:48:55

Taksojuht

CVKeskus.ee klient
400 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Oled töökas, kohusetundlik, aus ja suhtud oma töösse austusega?
Sulle meeldib inimestega suhelda ja autoga sõita?
Pakume võimalust töötada kiirelt arenevas
ettevõttes ametikohal, kus saate sõltuvalt
Teie enda panusest teenida märkimisväärset palka
ja olla sealjuures ise täielikult oma aja
peremees ning tööd teha just Teile sobival ajal.
Samuti pakume mitmeid võimalusi ettevõttesiseselt
arenemiseks.
Tööülesandeks on Taksoteenuse osutamine, klientide kiire ning eeskujuliku teenindusega sihtpunkti sõidutamine.
Tellimused jõuavad juhini valdavalt läbi dispetšerikeskuse.

Ootused kandidaadile

• Vähemalt 3-aastane autojuhtimise kogemus ja korrektne käitumine liikluses
• Väga hea linna tundmine, mis tagab klientide kiire ja turvalise sihtpunkti sõidutamise
• Oskus ja soov olla meeldiv teenindaja ja pakkuda kliendile parimat teenust
• Hea eesti keel
• Vene keele algtasemel valdamine

Kasuks tuleb:
• Taksojuhi ametikoolituse tunnistus
• Hea Tallinna linna tänavate tundmine
• Kiire reageerimis- ja otsustamisvõime

Ettevõte pakub

• Alati töökorras ja hooldatud sõidukit
• Dispetšeri teenust
• Keskmisest suuremat palka
• Võimalust olla ise oma aja peremees ja töötada endale sobival ajal
• Ettevõttesisene arenemine
• Meeldivat töökollektiivi
• Töötajasõbralikke töötingimusi
• Tööks vajalikku taksoseadmete koolitust